DO TANGA TRZEBA DWOJGA

Tak jak do rozwodu czy spłodzenia dziecka. A skoro małżonka i/lub dziecko już masz, to teraz pora poznać Twojego prawnika.

CO OFERUJĘ

Na pewno czujesz niepokój, kiedy czytasz, że prawnik "reprezentuje w sądzie, sporządza pisma procesowe, udziela konsultacji" itd.

Też bym się bał. Mimo że ja również robię "takie rzeczy" :O Tyle że o tym nie piszę i nie mówię, bo Ciebie to nie interesuje. Ciebie interesuje rozwieść się i/lub uregulować sprawy dziecka.

Co zatem oferuję?
Wyjaśniam, wpieram, chodzę do sądu, pomagam, uspokajam, piszę sensowne pisma, mam dobre pomysły.

CZEKA CIĘ TYLKO PRZYSZŁOŚĆ

Teraz decydujesz o tym, jak będzie wyglądać Twoje przyszłe życie. Nie miesiąc, rok czy kilka lat. Cała reszta. Dlatego ta chwila jest taka ważna.

Zamiast zadręczać się pytaniami: "co mnie spotka? jakie mam możliwości? kto mi pomoże?" – zadzwoń i umów się na konsultację.

Owszem, to kosztuje. Ale nie boli i pomaga.

tel. (22) 203 61 10

KANCELARIA BUDREWICZ

NA RYNKU OD 2007 ROKU

KONKURUJĘ DOŚWIADCZENIEM

Od ponad 20 lat jestem prawnikiem – kilkanaście lat radcą prawnym, a wcześniej kilka lat prokuratorem i aplikantem.

Co z tego? Przede wszystkim to, że nie konkuruję ceną. Jeśli wiesz, że jakiś inny prawnik jest tańszy, to świetnie, przecież też może być dobry. A jeśli Tobie zależy na cenie, to wszyscy na tym zyskują.

U mnie kupisz moje doświadczenie – kilka tysięcy godzin spotkań i konsultacji, podobną liczbę godzin spędzoną na sali sądowej, setki stron pism procesowych. I najważniejsze – z tego wszystkiego ja wyciągnąłem już wnioski. I mogę tej tajemnej wiedzy użyć w Twojej sprawie i dla Ciebie.

Tym właśnie konkuruję – praktycznym doświadczeniem sądowym, a nie obietnicami w rodzaju "zobaczymy, co z tego wyjdzie".

OPINIE KLIENTÓW