Rozwód nie musi być bolesny!

Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że rozwód stał się dla Ciebie koniecznością. Bez względu na to, czy to Twoja decyzja, czy małżonek postawił Cię wobec faktu dokonanego, potrzebna jest Ci pomoc. Doświadczenie, dyskrecja i lojalność to moje atuty, które mogą dla Ciebie pracować. Nie oceniam i nie pouczam. Skupiam uwagę na Twoim problemie i na znalezieniu odpowiednich rozwiązań. Jestem zawsze po stronie mojego klienta - po Twojej stronie.

Ponad 12 lat wspólnych sukcesów :)

Rozwód zaczyna się w domu, a kończy w sądzie

Jeśli obie strony zgadzają się na rozstanie bez ustalania winy, a nie ma konfliktów co do dzieci, proces jest mniej bolesny. Często jednak strony walczą o wszystko - o winę, alimenty, kontakty z dziećmi. Przechodzić przez to samemu to gehenna.

W sprawach rodzinnych moja pomoc to nie tylko usługa prawna, ale cały "pakiet" doradztwa. Aby móc Ci pomóc, jestem trochę psychologiem, a trochę przyjacielem, a zawsze ostatnią instancją zdrowego rozsądku i otrzeźwienia.

NA CZYM POLEGA MOJA POMOC?

Zawsze wyjdziesz ode mnie z pomysłem na rozwiązanie problemu i poprowadzenie sprawy. Czasami moje propozycje są niełatwe, ale opierają się wyłącznie na sprawdzonych sposobach. Rozwiązanie, które Ci przedstawię, zaoszczędzi Ci czas, zdrowie i pieniądze.

Im więcej ustalimy z drugą stroną w wyniku negocjacji, tym większa gwarancja końcowego efektu. Jako że ja wiem, czego możesz spodziewać się w sądzie, powiem Ci, kiedy warto podpisać ugodę, a kiedy trzeba odejść od stołu negocjacyjnego.

Sąd zna tylko akta, a ja wiem, co się powinno w nich znaleźć. Kiedy ustalimy cel i strategię, ja wybiorę takie dowody, żeby w sądzie znalazło się wszystko - wszystko, co jest niezbędne. I możesz być spokojny o moje pisma - piszę do sądu w sposób maksymalnie zrozumiały.

Wszystko rozgrywa się na sali sądowej. I rozgrywa się bardzo dynamicznie. Trzeba słuchać świadków, reagować na ich odpowiedzi, odpierać ataki drugiej strony oraz jasno i zwięźle komunikować się z sądem. Dla mnie to codzienność, dlatego ja się tym zajmę w Twojej sprawie.