Skuteczny adwokat od podziału majątku w Warszawie

Sprawy majątkowe łączące współmałżonków są szczególnie trudne. Nierzadko samo ustalenie, co wchodzi w skład majątku, nastręcza problemów. A to dopiero początek. Bo prawdziwe emocje pojawiają się, kiedy przychodzi do wyceny. I kiedy myślisz, że najgorsze już za Tobą, padają hasła: nierówne udziały, nakłady na majątek osobisty, odliczenia darowizn… Tak, rodzinne prawo majątkowe jest skomplikowane.

Profesjonalny adwokat rozwodowy wie w czym rzecz – o ile na co dzień zajmuje się sprawami rodzinnymi. Specyfika podziału majątku opiera się na prawniczych kruczkach oraz na bogatym orzecznictwie Sądu Najwyższego. Moje doświadczenie z ostatnich dwudziestu lat aktywności zawodowej, także w zakresie spraw rodzinnych, nauczyło mnie tego, że nie ma dwóch takich samych spraw o podział majątku. I zanim powstanie pierwsze pismo i zanim przyjdzie czas pierwszej rozprawy, drobiazgowo ustalamy strategię oraz indywidualny plan działania.

Warszawski rynek kancelarii prawniczych jest olbrzymi, ale tym bardziej wymusza to specjalizację. Dla Twojego dobra, dla Twoich korzyści.

Czujesz, że sprawa o podział majątku to grubszy temat?

Zgadza się. Wasz majątek to Twoja praca – obojętnie czy za pieniądze, czy w formie zajmowania się domem i opieką nad dziećmi.

Jestem radcą prawnym, który miał okazję prowadzić niejedną sprawę o podział majątku. Dysponuję ekspercką wiedzą prawną i świetnie odnajduję się w obszarze spraw rodzinnych. Jeśli się zastanawiasz jak "ugryźć" temat podziału majątku, to przestań o tym myśleć i zadzwoń, żeby umówić się na konsultację. Warszawa, Praga centralna, dobry dojazd, jest gdzie zaparkować, niedaleko metro. Wszystko po to, żebyś nie myślał/nie myślała o problemie. Zostaw go mnie – ja zmienię Twój problem w zadanie, które następnie rozwiążę.

Mam jasny i przejrzysty sposób działania. Stosuję tylko sprawdzone metody, dzięki którym zaoszczędzisz czas i nerwy. Sprawdzone w boju kilkoma tysiącami godzin rozpraw i konsultacji. Podobno potrzeba 10.000 godzin, żeby stać się ekspertem. Policzmy – dwadzieścia lat, średnio dwieście dni roboczych w roku, to nawet przy ośmiu godzinach dziennie daje… tak, tak, ponad 30.000 godzin. To jest to, co Ci sprzedaję. Nie czas, nie akademicką wiedzę i tym bardziej nie same dobre chęci, ale praktyczne doświadczenie.

Nierówne udziały? Odliczenia darowizn? Rozwód i co z mieszkaniem? Znam odpowiedzi, zanim zdążysz zadać pytanie. Twój majątek jest zbyt cenny, aby jego podział zostawić losowi. Lub prawnikowi współmałżonka.